Auktioner Konst & Grafik Lars Herder, olja på duk, signerad.

Bilder Lars Herder, olja på duk, signerad.

Lars Herder, olja på duk, signerad.

300 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 40x31 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Olja på duk, Philip Sanders, "flickan & månen" mått 64 cm x 54 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 54 minuter

Tavlor 5 st oljor på duk och pannå bla fiskebåtsmotiv och stilleben, största mått 62x47 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 56 minuter

Olja på pannå signerad O. Westengren, mått 47x43 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 58 minuter

Tavlor 5 st bl.a tryck, största mått 92 cm x 56 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 timmar 2 minuter