Bilder Lars Herder, olja på duk, signerad.
Rammått: 40x31 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 19 timmar 54 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 19 timmar 56 minuter
Slutar om 19 timmar 58 minuter