Bilder Silverlod, Primus

Silverlod, Primus

150 SEK

Värdering: - SEK

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)

Värdering: -

Bud: 1 200 SEK

LUFTGEVÄR L:103cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

GITARR, Harley Benton, L: 106cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 90 SEK

STRINGHYLLA H:78x 78x 20cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 150 SEK