Bilder Egon Ericsson-Weinemo, olja på duk, "Den ljusa dalen"
Egon Ericsson-Weinemo, olja på duk, "Den ljusa dalen"
Signerad.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 120 SEK