Bilder Helge Kemner, olja på pannå, åkermark med gårdsgavel
Signerad och daterad 1929.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 3 timmar 22 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Slutar om 3 timmar 26 minuter