Bilder Peter Widman, grafiskt tryck, "Oxel och björk, Kilesand Sydkoster"
Signerad och numrerad 125/200.
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 2 timmar 40 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 2 timmar 42 minuter
Slutar om 2 timmar 44 minuter