Auktioner Foto Systemkamera, Pentax, ME, 28-85 mm, 50 mm, blixt, 70-tal, Japan

Bilder Systemkamera, Pentax, ME, 28-85 mm, 50 mm, blixt, 70-tal, Japan

Systemkamera, Pentax, ME, 28-85 mm, 50 mm, blixt, 70-tal, Japan

350 SEK

Värdering: 800 SEK

Systemkamera, Pentax ME, Optik; Chinon 28-85 mm 1:4, SMC Pentax-M 50 mm 1:2, Blixt; Braun 260 BC, sent 1970-tal, Japan

Serienummer
Kamerahus; 1780857
28-85 mm; 800151
50 mm; 3881302

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, signerad

Värdering: 5 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 5 timmar 35 minuter

Kökssoffa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 35 minuter

Stolar, 1 par, svarta, trä

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 35 minuter

Kontorsstol, Kinnarps

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 35 minuter