Bilder DRAGSPEL MED VÄSKA
Zero Sette Castelfidardo, Italien, numrerad B 16 C, mindre bruksslitage, höjd 47 cm. (vån3)
Slutar om 7 timmar 22 minuter
Slutar om 7 timmar 22 minuter
Slutar om 7 timmar 22 minuter