Bilder SERVERINGSBORD/SIDOBORD
Gustaviansk stil, fanerad med lövträ, löst infälld skiva i mässing med reliefdekor, 1900-talets första hälft, undre skiva med fanerbortfall, åldersrelaterat slitage, H.78, B.65, Dj.40 cm. (vån3)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK