Bilder Spegel

Spegel

350 SEK

Värdering: - SEK

106*49,5cm

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Emmafåtöljer Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sitthöjd 37 cm ca. Höjd: 80 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Soffbord nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, Dalior i blå vas, papperspannå, 51x40 cm, yttermått inklusive ram: 75x64 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Färglitografi Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Sommar i skärgården. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bildmått: 38x51 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK