Auktioner Konst & Grafik Sigrid Bodén 1920-2012 Olja på pannå

Bilder Sigrid Bodén 1920-2012 Olja på pannå

Sigrid Bodén 1920-2012 Olja på pannå

900 SEK

Värdering: 800 SEK

Blomsterlandskap
Signerad: Siri Boe
Daterad: 1979

Mått på pannå: 46 x 38 cm
Mått med ram: 50 x 42 cm

Sigrid Boden 1920-2012 Oil on panel

Flower landscape
Signed: Siri Boe
Dated: 1979

Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 50 x 42 cm

Condition report: No remarks

Peuget 504 GL Automot, HPR 364 Nr: 302

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 11 minuter

Mercedes 230, ABR 811 Nr: 303

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 11 minuter

Ford Granada GXL Nr: 304

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 11 minuter

Mercedes 280 E, JRE 450 Nr: 305

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 11 minuter