Auktioner Konst & Grafik Einar Wallquist 1896-1985 Blandteknik pÄ papper

Bilder Einar Wallquist 1896-1985 Blandteknik pÄ papper

Einar Wallquist 1896-1985 Blandteknik pÄ papper

1100 SEK

VĂ€rdering: 800 SEK

Landskapsmotiv
Signerad: Einar Wallquist
Daterad: 1976

MĂ„tt bildyta: 34 x 25,5 cm
MĂ„tt med ram: 47 x 37,5 cm

Konditionsrapport: Inga anmÀrkningar.

Einar Wallquist 1896-1985 Mixed media on paper
Landscape motifs
Signed: Einar Wallquist
Dated: 1976

Image area dimensions: 34.5 x 25.5 cm
Dimensions with frame: 48 x 39 cm

Condition report: No remarks.

FormvÀgen 3
906 21 UmeÄ
VĂ€sterbotten

Peuget 504 GL Automot, HPR 364 Nr: 302

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 29 minuter

Mercedes 230, ABR 811 Nr: 303

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 29 minuter

Ford Granada GXL Nr: 304

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 29 minuter

Mercedes 280 E, JRE 450 Nr: 305

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 29 minuter