Bilder Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Olja på pannå
Vinterlandskap
Signerad: Bajo
Mått på pannå: 45 x 37,5 cm
Mått med ram: 52,5 x 44,5 cm
Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Oil on panel
Winter landscape
Signed: Bajo
Dimensions of panel: 45 x 37,5 cm
Dimensions with frame: 52,5 x 44,5 cm
Condition report: No remarks
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 8 timmar 15 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 8 timmar 16 minuter
Slutar om 8 timmar 17 minuter