Auktioner Konst & Grafik Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

Bilder Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

1000 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Fjällandskap.
Signerad: S. Fager
Daterad: 1986
Numrerad: 88/200

Mått bildyta: 62 x 50 cm
Mått inklusive ram: 79 x 67 cm

Sixten Fager 1920-2010 Color lithography

Mountain landscape.
Signed: S. Fager
Dated: 1986
Numbered: 88/200

Image area dimensions: 62 x 50 cm
Dimensions including frame: 79 x 67 cm

Condition report: No remarks

Peuget 504 GL Automot, HPR 364 Nr: 302

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Mercedes 230, ABR 811 Nr: 303

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ford Granada GXL Nr: 304

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Mercedes 280 E, JRE 450 Nr: 305

Värdering: -

Bud: 0 SEK