Bilder Ytterfoder Prins Eugens Waldermarsudde Rörstrand 1900-tal

Ytterfoder Prins Eugens Waldermarsudde Rörstrand 1900-tal

550 SEK

Värdering: 800 SEK

Ytterfoder av porslin formgiven från Rörstrand "Waldemarsudde"
Oktagonal form med reliefdekor

Höjd: 13 cm
Diameter: 25,5 cm

Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Outer lining Prins Eugen's Waldermarsudde Rörstrand 20th century

Outer lining "Waldemarsudde" Gustavsberg 20th century
Outer lining of porcelain designed from Rörstrand "Waldemarsudde"
Octagonal shape with relief decoration

Height: 13 cm
Diameter: 25.5 cm

Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks

BLU-RAY-SPELARE Sony BDP-S580 (ej funktionstestad, inga garantier)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

DAB RECEIVER

Värdering: -

Bud: 200 SEK

VÄGGLAMPA Aneta H:19 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

CD-SPELARE JVC XL E-31 (ej funktionstestad, inga garantier)

Värdering: -

Bud: 80 SEK