Bilder Tågbana Märklin 1900-tal
Tågset från märklin med orginalkartonger
Märkt: Märklin, made in Germany
Paket innehåller:
Lok CM 800Ställpult746/410 st. räls: 3600 A1/11 par 3600 W1 st. Transformator 280 A, 20 volt
Konditionsrapport: Mindre brukssliatge, slitna lådor, märken och repor, ej funktionstestad utrustning, inga övriga anmärkningar
Railway Märklin 20th century
Train set from Märklin with original boxes
Marked: Märklin, made in Germany
Package includes:
Locomotive CM 800Stand desk746/410 pieces. rails: 3600 A1/11 pair 3600 W1 pc. Transformer 280 A, 20 volts
Condition report: Minor wear and tear, worn boxes, marks and scratches, equipment not functionally tested, no other remarks
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 3 timmar 1 minut
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 3 timmar 1 minut
Slutar om 3 timmar 1 minut