Bilder Giandomenico Belotti "Spaghetti" Stolar (10 st)
Stolar: modell "Spaghetti" formgivna av Giandomenico Belotti för Alias, Italien
Ramar av lackat stålrör, snörad sits och rygg i PVC (vinyl) plast
Några etikettmärkta Alias
Höjd: 84 cm
Sitthöjd: 48 cm
Bredd: 39 cm
Konditionsrapport: Bruks- och åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Giandomenico Belotti "Spaghetti" Chairs (10 pcs)
Chairs: model "Spaghetti" designed by Giandomenico Belotti for Alias, Italy
Frames of lacquered steel tube, laced seat and back in PVC (vinyl) plastic
Some Labeled Alias
Height: 84 cm
Seat height: 48 cm
Width: 39 cm
Condition report: Use- and age-based wear, marks and scratches, no other remarks.
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 3 timmar 15 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 3 timmar 15 minuter
Slutar om 3 timmar 17 minuter