Bilder Gunilla Allard Soffa "Cinema" Lammhults 2000-tal
Soffa med stomme av förkromat stålrör och sits med nosag
Fasta och helstoppade dynor med formgjuten kallskum
Röd tygklädsel och armlän försedd med rött läder
Märkt: Lammhults
Höjd: 79 cm
Bredd: ca. 160 cm
Djup: ca. 70 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Gunilla Allard Sofa "Cinema" Lammhults 2000s
Sofa with frame of chrome-plated steel tube and seat with nosag
Firm and fully padded cushions with molded cold foam
Red fabric upholstery and armrests fitted with red leather
Marked: Lammhults
Height: 79 cm
Width: approx. 160 cm
Depth: approx. 70 cm
Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 4 timmar 17 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 4 timmar 17 minuter
Slutar om 4 timmar 19 minuter