Bilder Gustav-Adolf Johansson 1912-2011 Olja pÄ duk
Stilleben.
Signerad: Gustav Adolf Johansson
MÄtt pÄ duk: 37 x 31 cm
Ej ramad
Konditionsrapport: Mindre Äldersbaserat slitage, Inga övriga anmÀrkningar.
Gustav-Adolf Johansson 1912-2011 Oil on canvas
Still life.
Signed: Gustav Adolf Johansson
Dimensions of canvas: 37 x 31 cm
Not framed
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
Slutar om 2 timmar 3 minuter
Slutar om 2 timmar 3 minuter
Slutar om 2 timmar 3 minuter