Auktioner Konst & Grafik Gustav-Adolf Johansson 1912-2011 Olja pÄ duk

Bilder Gustav-Adolf Johansson 1912-2011 Olja pÄ duk

Gustav-Adolf Johansson 1912-2011 Olja pÄ duk

500 SEK

VĂ€rdering: 800 SEK

Stilleben.
Signerad: Gustav Adolf Johansson

MÄtt pÄ duk: 37 x 31 cm
Ej ramad

Konditionsrapport: Mindre Äldersbaserat slitage, Inga övriga anmÀrkningar.

Gustav-Adolf Johansson 1912-2011 Oil on canvas
Still life.
Signed: Gustav Adolf Johansson

Dimensions of canvas: 37 x 31 cm
Not framed

Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.

FormvÀgen 3
906 21 UmeÄ
VĂ€sterbotten

Peuget 504 GL Automot, HPR 364 Nr: 302

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 3 minuter

Mercedes 230, ABR 811 Nr: 303

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 3 minuter

Ford Granada GXL Nr: 304

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 3 minuter

Mercedes 280 E, JRE 450 Nr: 305

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 3 minuter