Auktioner Konst & Grafik Wei Stålberg Öhgren Olja på duk

Bilder Wei Stålberg Öhgren Olja på duk

Wei Stålberg Öhgren Olja på duk

300 SEK

Värdering: 1 000 SEK

"Stilleben vid fönster" Signerad: Wei Mått på duk: 110 x 61 cm Mått med ram: 117 x 68 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, slitage och märken på ram, inga övriga anmärkningar
Wei Stålberg Öhgren Oil on Canvas "Still life by window" Signed: Wei Dimensions of canvas: 110 x 61 cm Dimensions with frame: 117 x 68 cm Condition: Age-based wear, wear and marks on frame, no other remarks

Peuget 504 GL Automot, HPR 364 Nr: 302

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 59 minuter

Mercedes 230, ABR 811 Nr: 303

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 59 minuter

Ford Granada GXL Nr: 304

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 59 minuter

Mercedes 280 E, JRE 450 Nr: 305

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 59 minuter