Bilder Göran Malmvall Hörnskåp "KA72" Karl Andersson & Söner 1900-tal
Göran Malmvall: 1917-2001
Tvådelat hörnskåp med vitrindörrar och inbyggd belysning
Etikettmärkt: Karl Andersson & Söner
Höjd: 202 cm
Bredd: 80 cm
Djup: 47 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, ej funktionstestad belysning, inga övriga anmärkningar
Göran Malmvall Corner cabinet "KA72" Karl Andersson & Söner 20th century
Göran Malmvall: 1917-2001
Two-piece corner cabinet with glass doors and built-in lighting
Labeled: Karl Andersson & Sons
Height: 202 cm
Width: 80 cm
Depth: 47 cm
Condition report: Minor wear and tear, lighting not functionally tested, no other remarks
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 4 timmar 17 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 4 timmar 17 minuter
Slutar om 4 timmar 19 minuter