Bilder Lars Lerin Akvarell på papper
Konstnär född: 1954
Landskapsmotiv.
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2018
Mått bildyta: 37 x 35 cm
Totalmått inklusive ram: 51 x 50,5 cm
Lars Lerin Watercolor on paper
Artist born: 1954
Landscape motifs.
Signed: Lars Lerin
Dated: 2018
Image area dimensions: 37 x 35 cm
Total dimensions including frame: 51 x 50.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK