Bilder Lars Lerin Akvarell på papper

Lars Lerin Akvarell på papper

32000 SEK

Värdering: 30 000 SEK

Konstnär född: 1954
Landskapsmotiv.
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2018

Mått bildyta: 37 x 35 cm
Totalmått inklusive ram: 51 x 50,5 cm

Lars Lerin Watercolor on paper
Artist born: 1954
Landscape motifs.
Signed: Lars Lerin
Dated: 2018

Image area dimensions: 37 x 35 cm
Total dimensions including frame: 51 x 50.5 cm

Condition report: No remarks

BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

RESEUR, mässing, Estyma, 1900-talets andra hälft

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida

Värdering: 1 200

Bud: 500 SEK

KNÄCKEBRÖDSKRIN OCH KAKBURK, metall, Nilsjohan, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Slutar om 6 minuter