Bilder BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad
Göteborg stadsmotiv, bildmått ca 44 x 21 cm
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Slutar om 3 timmar 24 minuter
Slutar om 3 timmar 24 minuter