Auktioner Belysning Ljuslykta järn, 1970-1980 tal + takljushållare metall

Bilder Ljuslykta järn, 1970-1980 tal + takljushållare metall

Ljuslykta järn, 1970-1980 tal + takljushållare metall

Värdering: - SEK

Ljuslykta med glasade sidor. H 14 cm, B 9 cm, D 9 cm.
Ljushållare H 24 cm.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Plåtleksak, US Zone, Germany, cirkuselefant på trehjuling, 1950-tal

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Antik kista.

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Ulf Onsberg, olja på duk, skogsväg

Värdering: -

Bud: 560 SEK

Skåp Norge 1900-talets början

Värdering: -

Bud: 1 700 SEK