Bilder Skåp Norge 1900-talets början
I betsad ek. bruksslitage. Torrspricka på sida. Fläckar.
Höjd: 180 cm
Bredd: 74 cm
Djup: 50 cm
Slutar om 12 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 14 minuter