Auktioner Konst & Grafik Cecil Valeur original litografier, 6 stycken

Bilder Cecil Valeur original litografier, 6 stycken

Cecil Valeur original litografier, 6 stycken

175 SEK

Värdering: - SEK

Lösa blad. Medföljande mapp.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

FAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal

Värdering: 1 200

Bud: 1 000 SEK

HANS-AGNE JACOBSSON, 1 par, lampor, mässing, modell B221, Markaryd, 1900-talets mitt

Värdering: 5 000

Bud: 4 200 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, golvlampa, "Cobra", för Gubi, nutida

Värdering: 4 000

Bud: 2 600 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), olja på duk, signerad och daterad 36

Värdering: 6 000

Bud: 6 800 SEK

Slutar om 6 minuter