Bilder parti ARMBANDSUR

parti ARMBANDSUR

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Jørgen Møller för Georg Jensen, Denmark, "Complet", skålar i rostfritt och plast

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Karl Lundborg, reklamaffisch, "Axel Ebbes Konsthall Trelleborg", 1930/40-tal

Värdering: -

Bud: 260 SEK

Parti singlar bl.a. Sting, Culture Club m.fl.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LARS HOLM. Litografi, "Knölsvanar", signerad & daterad -83.

Värdering: -

Bud: 40 SEK