Bilder LARS HOLM. Litografi, "Knölsvanar", signerad & daterad -83.
Mäter ca: 68x80cm.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Mäter ca: 68x80cm.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK