Auktioner Konst & Grafik TAVLA TAA Gulsett, olja på pannå 32x40cm

Bilder TAVLA TAA Gulsett, olja på pannå 32x40cm

TAVLA TAA Gulsett, olja på pannå 32x40cm

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 14 timmar 42 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 16 timmar 23 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 16 timmar 24 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 25 minuter