Bilder TAVLA Antik, signerad F Richards, olja på duk. 54x85cm rammått (1st hål i duk, 1st gammal lagning)
Slutar om 7 timmar 11 minuter
Slutar om 7 timmar 18 minuter
Slutar om 7 timmar 19 minuter
Slutar om 7 timmar 11 minuter
Slutar om 7 timmar 18 minuter
Slutar om 7 timmar 19 minuter