Bilder Acke Myhrman, olja på duk, stilleben med vin och räkor
Signerad.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västmanland
Slutar om 15 minuter
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Västmanland
Slutar om 15 minuter
Slutar om 15 minuter