Bilder Spegel
Förgylld spegel, början 1900-tal,
Gustaviansk stilHöjd 86 cmBredd 68 cm
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 600 SEK
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 6 800 SEK
Värdering: 8 000 SEK
Högsta bud:Bud: 6 000 SEK