Bilder RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943), olja på duk, 1900-tal, signerad
Kustlandskap, ca 119 x 90 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 10 timmar 2 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 10 timmar 4 minuter
Slutar om 10 timmar 6 minuter