Bilder ALEXANDER KUNICKI (Polen, född 1938), olja på duk, signerad
Somrig gårdsvy, ca 26 x 34 cm
Slutar om 9 timmar 48 minuter
Slutar om 9 timmar 48 minuter
Slutar om 9 timmar 48 minuter
Somrig gårdsvy, ca 26 x 34 cm
Slutar om 9 timmar 48 minuter
Slutar om 9 timmar 48 minuter
Slutar om 9 timmar 48 minuter