Bilder EVALD HEDENSTRÖM (1909-1996), olja på duk, signerad
Höstdag insjön, ca 34,5 x 26 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 8 timmar 32 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 8 timmar 34 minuter
Slutar om 8 timmar 36 minuter