Bilder FÄLLBORD, 1800-tal
Fanerat med olika träslag, tredelad pelarfot, höjd ca 73 cm, 46 x 62 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 9 timmar 44 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 9 timmar 46 minuter
Slutar om 9 timmar 48 minuter