Bilder ALBERT SJÖSTRÖM (1883-1963), olja på pannå, signerad och daterad 1954
Stilleben, 21 x 15 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 9 timmar 22 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 9 timmar 24 minuter
Slutar om 9 timmar 26 minuter