Bilder BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad
Stadsmotiv, bildmått ca 44 x 21 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 7 timmar 11 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 7 timmar 13 minuter
Slutar om 7 timmar 15 minuter