Bilder RAGNAR JOHANSSON (1913-1997)
Mansporträtt, monogramsignerad, olja på duk, bildmått 55 x 38 cm
Slutar om 3 timmar 42 minuter
Slutar om 3 timmar 42 minuter
Slutar om 3 timmar 42 minuter
Slutar om 3 timmar 42 minuter
Slutar om 3 timmar 42 minuter
Slutar om 3 timmar 42 minuter