Bilder Uttern 385

Uttern 385

7500 SEK

Värdering: 5 000 SEK

UTTERN 3850 inkluderat båtvagn allt i bra skick
Inga synliga skador i skråv annat än mindre repor
L: ca 4m, Vikt 96 kg, skråvet är utrustat med vattentäta flyttankar Köl av cementplast. Åror, Lina, medföljer, Bra roddegenskaper går mycket lätt i vattnet, 6hkr motor recommenderas. OBS Utrop 5000kr Båtvagn 30 vagn, med däck som hållit luft många år, Allt förvarat i torrt utrymme, Damm löv finns invändigt
Nypris Båt 18000kr Vagn 4000kr Båda Objekten är i princip i nyskick. Uppskattat värde 10-12000kr

Buyorsell

Axel Engströms väg 10
91331 Holmsund

070-3450524

4. Rostfri propeller märkt MERCURY MARINE 22P

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 11 dagar

6. Rostfri propeller nr2 märkt MERCURY MARINE LASER II 23P

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 11 dagar

7. Rostfri propeller nr3 märkt MERCURY ENERTIA 16P

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 11 dagar

9. Foldingproppellrar enl bild

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 11 dagar