Bilder Uttern 385
UTTERN 3850 inkluderat båtvagn allt i bra skick
Inga synliga skador i skråv annat än mindre repor
L: ca 4m, Vikt 96 kg, skråvet är utrustat med vattentäta flyttankar Köl av cementplast. Åror, Lina, medföljer, Bra roddegenskaper går mycket lätt i vattnet, 6hkr motor recommenderas. OBS Utrop 5000kr Båtvagn 30 vagn, med däck som hållit luft många år, Allt förvarat i torrt utrymme, Damm löv finns invändigt
Nypris Båt 18000kr Vagn 4000kr Båda Objekten är i princip i nyskick. Uppskattat värde 10-12000kr
Slutar om 11 dagar
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Stockholm
Slutar om 11 dagar
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Stockholm
Slutar om 11 dagar