Auktioner Speglar Väggspegel. A246

Bilder Väggspegel. A246

Väggspegel. A246

Värdering: 50 SEK

Max diameter Ø42cm.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

SPEGEL, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 22 timmar 58 minuter

Spegel Signerad Eric Wahlberg med stockholms hallstämpel 125x44 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 5 dagar

Äldre Spegel

Värdering: 20

Bud: 30 SEK

Slutar om 5 dagar

Spegellampett senempir c.1850

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 13 dagar