Bilder Gösta Werner, litografi nr 194/225, signerad.
Numrerad baksida (se bild).
Rammått: 40,5x55 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK