Bilder Ingrid Nordström, olja på pannå, signerad.
Rammått: 62x50 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 20 timmar 40 minuter
Slutar om 20 timmar 48 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK
Slutar om 20 timmar 49 minuter