Bilder Ulf Onsberg, olja på duk, signerad.
Rammått: 80x67 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 19 timmar 42 minuter
Slutar om 19 timmar 50 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK
Slutar om 19 timmar 51 minuter