Bilder Dekorationselement för kakelugn, glaserad keramik, 1800/1900-tal.
Diam: ca. 36-42 cm.
Bruksskick. Nagg och glasyrbortfall (se bilder).
Slutar om 9 timmar 39 minuter
Slutar om 9 timmar 41 minuter
Slutar om 10 timmar 29 minuter