Auktioner Möbler Tidningsställ på hjul, mahognybetsat trä, engelsk stil.

Bilder Tidningsställ på hjul, mahognybetsat trä, engelsk stil.

Tidningsställ på hjul, mahognybetsat trä, engelsk stil.

150 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 53 cm.
Längd: 51 cm.
Bredd: 33 cm.

Bruksskick. Repor (se bild).

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Hatthylla, funkis, 1940-tal.

Värdering: 50

Bud: 850 SEK

Slutar om 12 timmar 13 minuter

Trälåda, "Zenith Magarin".

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 12 timmar 15 minuter

Spegel och tavla, bronserade ramar.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Slutar om 13 timmar 3 minuter

Beslag, 6 st, mässing, nautisk stil.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 13 timmar 5 minuter