Bilder Tidningsställ på hjul, mahognybetsat trä, engelsk stil.
Höjd: 53 cm.
Längd: 51 cm.
Bredd: 33 cm.
Bruksskick. Repor (se bild).
Slutar om 12 timmar 13 minuter
Slutar om 12 timmar 15 minuter
Slutar om 13 timmar 3 minuter