Bilder Karmstol, textil/teak, 1950/60-tal.
Höjd: 78 cm.
Bredd: 67 cm.
Smärre bruksskick.
Slutar om 8 timmar 38 minuter
Slutar om 8 timmar 40 minuter
Slutar om 9 timmar 28 minuter
Höjd: 78 cm.
Bredd: 67 cm.
Smärre bruksskick.
Slutar om 8 timmar 38 minuter
Slutar om 8 timmar 40 minuter
Slutar om 9 timmar 28 minuter