Bilder Armbandsur, Atlantic "Världsmästarur"
Armbandsur, Atlantic "Världsmästarur"
Diam exkl krona 38mm
Funktion ok.
Repor, bruksslitage.
Rem trasig.
Slutar om 14 dagar