Bilder LÅDSPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.
LÅDSPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.
Mahogny. Längd 59, djup 20, höjd 72.
Slitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Västergötland
Slutar om 5 dagar