Bilder SPEGEL, ROKOKO, 1700-TAL
SPEGEL, ROKOKO, 1700-TAL
68 x 25 CM
ÅLDERSSLITAGE, OMFÖRGYLLD, TROLIGEN VARIT SPEGELLAMPETT
68 x 25 CM