Bilder MATGRUPP, BORD MED 12 STOLAR, NYRENÄSSANS, 1800-TALETS SLUT
BORD HÖJD 80, LÄNGD 142, BREDD 113, LÄNGD UTDRAGET TOTALT 490 CM
STOLAR HÖJD 102, SITTHÖJD 48 CM
ÅLDERSSLITAGE, FLÄCKAR, MÄRKEN, STOLAR HAR LÖSA DELAR, LAGAT ÖVERSTYCKE
Slutar om 16 timmar 33 minuter