Auktioner Möbler MATGRUPP, BORD MED 12 STOLAR, NYRENÄSSANS, 1800-TALETS SLUT

Bilder MATGRUPP, BORD MED 12 STOLAR, NYRENÄSSANS, 1800-TALETS SLUT

MATGRUPP, BORD MED 12 STOLAR, NYRENÄSSANS, 1800-TALETS SLUT

2800 SEK

Värdering: 200 SEK

BORD HÖJD 80, LÄNGD 142, BREDD 113, LÄNGD UTDRAGET TOTALT 490 CM
STOLAR HÖJD 102, SITTHÖJD 48 CM
ÅLDERSSLITAGE, FLÄCKAR, MÄRKEN, STOLAR HAR LÖSA DELAR, LAGAT ÖVERSTYCKE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Slutar om 16 timmar 33 minuter

FÅTÖLJ samt FOTPALL, Chesterfield, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 525 SEK

SOFFA, nyrokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

SOFFBORD, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK